Kamerové systémy

 

Potřebujete mít přehled o dění ve vašem objektu nebo případně dohledat záznam některé události? Nechte si od nás namontovat kamerový systém. Montujeme kamery do vnitřních i venkovních prostorů od rodinných domů až po rozsáhlé průmyslové areály. Zde se můžete seznámit s jednotlivými prvky kamerového systému:

 

 

Digitální_rekordér je zařízení umožňující záznam obrazu, pořízeného kamerami, ve vysokém rozlišení. Námi dodávané modely rekordérů se liší kvalitou pořízeného záznamu, způsobem spojení s kamerami ( přímé spojení kabelem nebo přenos obrazu prostřednictvím sítě Internet/intranet ), zpracováním a intuitivností uživatelského rozhraní, počtem video vstupů ( dodáváme zařízení s 4,8,9 a 16 vstupy ) a v neposlední řadě cenou. Všechna námi instalovaná zařízení disponují možností spojení s osobním počítačem přes síť internet/intranet prostřednictvím klientského Software případně webového rozhraní. Zákazník má tak možnost pohodlně sledovat aktuální dění ve sledovaném objektu nebo dohledávat a stahovat záznamy odkudkoliv ze sítě internet/intranet pomocí osobního počítače nebo PDA mimo řídící pracoviště. Mimo možnosti stahování záznamů přes síť internet/intranet je možné záznamy zálohovat na externí USB disky nebo disky CD/DVD z řídícího pracoviště případně odesílat snímky na připojenou tiskárnu.

 


Video_server slouží k přenosu obrazu z analogových kamer do digitálního rekordéru tam kde není možné kamery s rekordérem propojit přímou kabeláží avšak je možné je propojit prostřednictvím sítě internet/intranet. Tudíž je možné pomocí jednoho rekordéru sledovat více vzálených objektů. Kvalita přenosu obrazu je ovšem limitována kvalitou připojení k síti internet.

 

 

 

 

 

Kamery se liší především typem, použitím a provedením. Montujeme rozsáhlou škálu kamer jako jsou: kamery pro venkovní a vnitřní použití, kamery s IR nočním přísvitem ( pro použití za tmy ), antivandal kamery ( kamery odolné proti snadnému poškození ), kamery se širokým úhlem záběru ( tzv. rybí oko ), maskované mikrokamery, IP kamery ( umožňující přenos obrazu prostřednictvím sítě internet/intranet ), kamery s PTZ ovládáním ( umožňující měnit směr záběru, zoomovat popřípadě opakovat přednastavenou sekvenci pohyb/zoom ).

 

 

GSM_brána je optimálním řešením tam kde není možné propojit digitální rekordér s ústřednou EZS. V případě ztráty video signálu ( poškození kamery, přerušení komunikace s kamerou ) je možné pomocí GSM brány automaticky odeslat informativní zprávu SMS na přednastavená mobilní telefonní čísla.

 

 

RF_modulátor umožňuje modulovat video signál do pásma UHF čímž nabízí možnost propojit video výstup rekordéru s rozvody STA a sledovat aktuální dění v objektu na klasickém televizním přijímači.

 

 

Zpět na úvodní stránku