Domácí videotelefony

 

Mějte přehled kdo zvoní za vašimi dveřmi a nemusíte se bát že vpustíte do domu cizího člověka který se po hlase může vydávat za vašeho známého. Nechte si od nás namontovat domácí videotelefon. Montujeme jak jednotlačítkové stanice ideální pro rodinné domy tak vícetlačítkové stanice vhodné pro domy s vyšším počtem bytových či kancelářských jednotek.

 

 

 

Venkovní_dveřní_stanice je vybavena buďto černobílou nebo barevnou kamerou a přísvitem pro noční režim. Samozřejmostí jsou funkce klasické dveřní stanice jako je možnost připojení elektrického dveřního zámku a mikrofon s reproduktorem pro hlasovou komunikaci.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Videotelefony jsou vybaveny černobílým nebo barevným displayem. Montujeme varianty se sluchátkem nebo bez sluchátka s hlasitým odposlechem ( hands-free ) a možností ovládání elektrického dveřního zámku připojeného k dveřní stanici. Dále mohou být videotelefony vybaveny videopamětí ve které je možné uchovávat až 128 obrázků. Při instalaci více videotelefonů v jednom objektu je možné využívat funkci interkom pro hlasovou komunikaci mezi jednotlivými telefony.

 

Zpět na úvodní stránku